Informace o jednotlivých lekcích a ceně kurzu naleznete na internetových stránkách společnosti STARLIT s.r.o. v sekci E-learning. Máte-li dotazy, kontaktujte nás e-mailem na plskova@starlit.cz.

Elektronický kurz SSBfin je určen všem novým zákazníkům, kteří by se rádi proškolili v ovládání modulu SSBfin a způsobu účtování v rámci celého programu SSB2000. Dále slouží jako kvalitní příručka pro stávající klienty, kteří si tak mohou oživit méně používané principy účtování v SSBfin. Kurz je vytvořen pomocí screenů obrazovky z programu SSB2000.

Vážení uživatelé výukového kurzu,

tento elektronický kurz je určen pro všechny uživatele programu SSB2000 (pracovníky realitní kanceláře, bytového družstva, majetkového odboru apod.), kteří se chtějí naučit základní postupy a ovládání programu.

Vážení klienti,

rádi bychom Vám představili odborné studijní materiály týkající se přechodu z bytového družstva na SVJ, jejichž autorem je p. Jan Halík.

Vážení uživatelé výukového kurzu,

tento elektronický kurz je určen pro nové zaměstnance (pracovníky realitní kanceláře, bytového družstva, majetkového odboru apod.) s cílem přehledně je seznámit s tím, co činnost správce bytového fondu obnáší. Jde o přehled širokého spektra úkolů, potřebných vědomostí a dovedností.


Vážení uživatelé výukového kurzu,

tento elektronický kurz je určen pro všechny uživatele programu SSB2000 (pracovníky realitní kanceláře, bytového družstva, majetkového odboru apod.), kteří chtějí v programu SSB2000 provést úspěšně vyúčtování služeb.